Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah
571 648 343 Dárkové poukazy Rezervace

Oslavy

Blíží se termín narozenin, výročí, promocí nebo jiného významného dne? 
Nedělejte si těžkou hlavu s přípravami, vařením, uklízením a chystáním. My uděláme vše za Vás a Vy se tak budete moci plně věnovat svým hostům. 

V hotelové restauraci s terasou, kongresovém sálu, banketce, salónku nebo ve vinarně s romantickým krbem Vám nabídneme profesionální servis s gastronomickým zážitkem. Budeme Vám nápomocní s výběrem doprovodného programu a dekorací dle dané události. Ať už chcete překvapit svou drahou polovičku, anebo chystáte oslavu i s hosty, neváhejte se na nás obrátit. 

Pro ničím nerušenou zábavu Vám můžeme rezervovat místnost pouze pro vás a vaše hosty. Pokud byste kromě dobrého jídla a pití měli chuť na odpočinek a relax, doporučujeme navštívit také naše wellness centrum s relaxačním bazénem, anebo se vydat za kulturou např. do Valašského muzea v přírodě.

Připravíme pro Vás:

Fotokoutek

Rádi byste, aby si hosté odnesli z vašeho Dne malou památku? Vytvoříme Vám fotokoutek s rekvizitami. 

Menu

Osobně s Vámi pečlivě vybereme a sestavíme menu dle požadavků. Milovníci sladkého ocení Candy Bar s nejrůznějšími dezerty.

Výzdoba

Profesionální výzdobu tabule včetně květinových dekorací můžete nechat na nás.