Přeskočit na obsah
571 648 343 Dárkové poukazy Rezervace

Oslavy

Blíží se termín narozenin, výročí, promocí nebo jiného významného dne? 
Nedělejte si těžkou hlavu s přípravami, vařením, uklízením a chystáním. My uděláme vše za Vás a Vy se tak budete moci plně věnovat svým hostům. 

V hotelové restauraci s terasou, kongresovém sálu, banketce, salónku nebo ve vinarně s romantickým krbem Vám nabídneme profesionální servis s gastronomickým zážitkem. Budeme Vám nápomocní s výběrem doprovodného programu a dekorací dle dané události. Ať už chcete překvapit svou drahou polovičku a nebo chystáte oslavu i s hosty, neváhejte se na nás obrátit. 

Pro ničím nerušenou zábavu Vám můžeme rezervovat místnost pouze pro vás a vaše hosty. Pokud byste kromě dobrého jídla a pití měli chuť na odpočinek a relax, doporučujeme navštívit také naše wellness centrum s relaxačním bazéneme a nebo se vydat za kulturou např. do Valašského muzea v přírodě.

Připravíme pro Vás:

Fotokoutek

Rádi byste, aby si hosté odnesli z vašeho Dne malou památku? Vytvoříme Vám fotokoutek s rekvizitami. 

Menu

Osobně s Vámi pečlivě vybereme a sestavíme menu dle požadavků. Milovníci sladkého ocení Candy Bar s nejrůznějšími dezerty.

Výzdoba

Profesionální výzdobu tabule včetně květinových dekorací můžete nechat na nás. 

Nasajte stavební atmosféru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.