Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah
571 648 343 Dárkové poukazy Rezervace

Wellness pobyty

Pro všechny ty, co milují saunování a dobrou gastronomii budou jako stvořené naše wellness pobyty, neboť součástí každého pobytu je vždy neomezený vstup do wellness centra, relaxačního bazénu, snídaně formou bohatého bufetu a v neposlední řadě večeře formou tříchodového servírovaného menu nebo večeře formou bufetu (odvíjí se od obsazenosti v daném termínu). V některých wellness balíčcích naleznete také masáže, půjčení horských kol nebo trekingových holí Nordic Walking. Navíc u všech pobytu na dvě a více nocí můžete využít kartu Beskydy Card. Díky Beskydy Valašsko Card si můžeš užít fantastické zážitky u více než 100 poskytovatelů služeb a ušetřit tak až 20%. 

Aktuální nabídka wellness pobytů

Aktivní pobyt pro seniory (55+)

Umět spojit aktivní život s relaxací je důležité v každém věku. Vydejte se za námi do Beskyd a nechejte o sebe pečovat našim týmem. Přes den můžete zamířit poznávat nedaleké Pustevny, Soláň nebo nedaleké Valašské muzeum v přírodě s Jurkovičovou rozhlednou. Následná relaxace v našem wellness centru spojená s masáži bude pro Vás tím pravým zakončením příjemně stráveného dne.

Více o pobytu

 

Wellness pobyt
v Beskydech 

Náš nejprodávanější pobyt, který Vám na 2 nebo více nocí dopřeje neomezený relax v našem wellness centru a relaxačním bazénu. Své chuťové pohárky ukojíte u bufetové snídaně nebo u večeře plné chutí.

 

Více o pobytu

Letní dovolená
v Beskydech

Platí až do 30.9.

Ať už jste milovníci cykloturistiky nebo máte raději opalování u bazénu s knížkou v ruce, u nás si přijdete na své.

 

 

 

VÍCE O POBYTU

 

Silvestrovský pobyt v Beskydech

Přivítejte s námi rok 2024

Speciální silvestrovský pobyt Vás čeká s nabídkou vynikající gastronomie, bohatého programu, celovečerního silvestrovského rautu, živou hudbou
a velkolepým ohňostrojem. Oslavte konec roku a přivítejte nový rok 2024
s námi ! Těšíme se na Vás ! 

Více informací

 

Relaxační neděle 
v Beskydech

Volno nemusí vždy nutně končit neděli. Proč si pro jednou neprodloužit víkend až do pondělí. Běhempobytu budete moci neomezeně navštěvovat wellness centrum společně s bazénem a fitness. Pobyt zakončíte bufetovou snídani, kde si každý najde to své.

 

VÍCE O POBYTU

Dárkové poukazy
na pobyty

Má to být dárek? Mrkněte na náš e-shop, kde najdete poukazy nejen na pobyty, ale také na wellness den, masáže a další kombinace naších služeb. Na poukaz Vám rádi vepíšeme věnování a zabalíme ho do dárkového balení.

 

 

 

E-SHOP

 

Zimní dovolená v Beskydech

Zima se nezadržitelně blíží a Vy se rozmýšlíte, kde se letos vydáte? U nás se nudit nebudete, ať už vyrazíte s lyžemi nebo bez nich, užít si můžete město i přírodu. Zmrzlé kosti prohřejete v novém, větším wellness s bazénem a jezírkem. Hlady Vás taky nenecháme, naši kuchaři pro Vás kouzlí od každého něco, aby si přišel na své opravdu každý.

Více o pobytu