Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah
571 648 343 Dárkové poukazy Rezervace

Wellness & Spa

Pokud bychom měli vyzdvihnout jednu věc v našem hotelu, bylo by to právě wellness centrum. Relaxační hudba, plápolající svíčky a vůně z aromalamp navodí tu pravou atmosféru pro relax. Čas v této oáze klidu utíká tak nějak rychleji. Neomezený vstup do wellness centra je obsažen ve všech wellness pobytech. Avšak i hosté bez wellness pobytu mají dveře do saunového světa otevřeny a to i ti, kteří u nás vůbec nebydlí. Více informací ke vstupu a ceník naleznete v jednotlivých záložkách níže.

 

Wellness centrum

Je jen na Vás do které z 9 saun se vydáte. Na milovníky otužování čeká ochlazovací jezírko a bazének, ledové vědro nebo ledová tříšť. Prosecco ve vířivce nebo v odpočívárně u krbu bude tím pravým zakončením odpočinku.

Více o wellness

 

Relaxační bazén

Relaxační bazén s teplotou vody 30°C, protiproudem, masážními trysky a dalšími vodními atrakcemi je pro Vás připraven denně mezi 8:00 - 22:00hod. V letních měsících se navíc můžete těšit na opalování a popíjení drinků na terase.

 

Více o bazénu

Masáže
& kosmetika

Po ajurvédské masáži od Rammiho nebo některého z jeho kolegů se budete cítit jako vyměněni. Ať už vsadíte na klasickou masáž nebo třeba peeling s kokosovou masáži, čeká Vás uvolnění od únavy a stresu. Dámy si užijí svou hodinku krásy v péči našich kosmetiček a kosmetiky Phyris.

 

Více o Spa
 

Dárkové poukazy

Skvělý dárek pro Vaše blízké

Elektronický poukaz zaplacený přes platební bránu obdržíte do pár minut.