Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah
571 648 343 Dárkové poukazy Rezervace

Kariéra

Aktuálně do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici servírka/ číšník,  kuchař/ka, provozní restaurace.
Přidejte se k nám, těšit se můžete na zajímavé výzvy, dobré jídlo a přátelskou atmosféru. Jsme jeden tým!

Do našeho kolektivu hledáme novou posilu na HPP, který přichází s novými nápady a s dávkou kreativity, kterou poté využívá při vaření.
Hledáte práci, kde můžete uplatnit své kuchařské umění a tvůrčí nápady?
Milujete gastronomii a sledujete moderní trendy?
Kuchařské řemeslo už máte v malíku a chcete se posunout dál?

Nebo po vyučení teprve začínáte a chcete se učit od těch zkušenějších z oboru?
Chcete pracovat v příjemném a férovém prostředí s dobrým kolektivem?
Pak se podívejte, co pro Vás máme…

Na co se můžete těšit?

  • moderní kuchyně a prima parta lidí
  • práce v pěkném prostředí
  • možnost podílet se na plánování a vymýšlení nových jídel
  • neumíme fungovat jako spolek jednotlivců, ale navzájem si pomáháme a přiložíme ruku tam, kde je potřeba
  • směny formou krátkého a dlouhého týdne
  • pravidelný příjem + prémie z tržeb
  • závodní stravování a možnosti využití wellness služeb za symbolickou cenu
  • prémie z tržeb ( 0 - 10 000 Kč)

Mzda v rozmezí od 50 600 Kč - 60 600 Kč/ měsíc
Nástup možný od 1.1.2024

Zaujala Tě naše nabídka? Pokud chceš být součástí našeho týmu, pošli nám svůj životopis a pár slov o sobě a svých zkušenostech.

Kontaktní osoba
Naďa Kovaříková
+420 722 220 665
provozni@horalhotel.cz

Do oddělení gastra hledáme novou posilu na HPP s úsměvem na rtech, která ráda komunikuje s lidmi, má přehled, co se okolo ní děje a bere jako své poselství dělat lidem radost.
Hledáte práci, kde můžete lidem zpříjemnit den tím, že jim přinesete nápoje a pokrmy dle jejich gusta?

Co vás čeká?

  • péče o hosty v hotelové restauraci
  • objednávání/ kasírování
  • dodržování gastro pravidel
  • příprava kongresů, školení, svateb, oslav
  • inventarizace a zodpovědnost za zboží
  • udržování pořádku na pracovišti
  • umět dobře poradit hostovi, informovat o specialitách kuchyně
  • našim cílem je, aby se hosté v našem prostředí cítili příjemně a rádi se k nám vraceli

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • příjemné vystupování
  • zájem učit se novým věcem (vyučení v oboru není podmínkou, rádi tě vše naučíme)
  • schopnost týmové práce
  • uživatelskou znalost PC
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny

    Co vám můžeme nabídnout?
  • práce v hotelu s dlouholetou tradicí a vysokou úrovní služeb
  • maximální podporu vedení, které pro hospitality žije
  • možnost profesního a osobního růstu
  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • přátelský kolektiv lidí a férový přístup
  • práci, kde můžete uplatnit své dovednosti
  • atraktivní zaměstnanecké benefity
  • prémie (0 Kč - 10 000 Kč)
  • zvýhodněný vstup do wellness centra, relaxačního bazénu
  • zaměstnanecké stravování, možnost ubytování mezi směnami

    Mzda v rozmezí od 30 000 Kč - 45 000 Kč/ měsíc

    Kristina Boniatti
    +420 608 766 822
    sales@horalhotel.cz

Hledá se tahoun týmu gastra našeho Horalu.
Jelikož spokojenost našich hostů je pro nás prioritou a rádi jim servírujeme nevšední zážitky, hledáme mezi sebe člověka s vášní pro gastro, který se nespokojí s pohodlným průměrem,
ale rád jde s posledními trendy. Svým pracovním nasazením rád inspiruje celý svůj tým a je pro ně tahounem

Co bude tvou pracovní náplni?

  • Zodpovědnost za chod gastro úseku
  • Motivace svých kolegů
  • Organizace práce/ koordinace kolegů
  • Spolupráce s týmem kuchařů na přípravě menu/ s číšníky na přípravě drinků
  • Organizace eventů, teambuildingů, školení, svateb a dalších...
  • Objednávání zboží

Co od tebe očekáváme?

  • Předchozí zkušenost na stejné pozici min. 2 roky
  • Komunikace s lidmi ti nedělá problém
  • Znalost Agnisu výhodou
  • Odolnost vůči stresu
  • Řešení a správné vyhodnocení problémů, které se občas do cesty připletou
  • Znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni

Co ti můžeme nabídnout?

  • zvýhodněný vstup do wellness centra a relaxačního bazénu
  • zaměstnanecké stravování

Mzda v rozmezí od 35 000 Kč - 45 000 Kč/ měsíc