Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah
571 648 343 Dárkové poukazy Rezervace

20. 8. 2022

Halloweenská saunová neděle 30.10.

Něco, co jste u nás ještě nezažili. Je to vůbec poprvé, co se naše wellness přemění a přivítá Vás s kouzelnou, ale zároveň lehce strašidelnou atmosférou s vůní pumpkin spice.

Halloweenská saunová neděle 30.10.

Na neděli 30.10.2022 jsme si pro Vás připravili speciální den v našem wellness. Vaši chvilku relaxace odstartujete welcome drinkem a něčím dobrým na zub (co byste řekli na cupcake s dýňovým krémem?), potom už začne to pravé dobrodružství v saunovém světě.

Jak sami dobře víte, kostým Vám v sauně bude k ničemu. Tudíž stačí si sebou vzít svou drahou polovičku nebo přátelé a užít si tak trošku jiný relax než na který jste zvyklí.  

Jelikož je kapacita našeho wellness omezena, pro tento den budou v předprodeji od 1.9.2022 vstupenky na 3 hodinový vstup mezi 10:00 - 22:00 hod. 
Vstupenku si můžete zakoupit od 1.9.2022 on-line na našem e-shopu nebo v recepci wellness centra

V den konání akce není možné využít permanentku ani dárkový poukaz zakoupený na standardní vstup do wellness centra či v určité hodnotě na služby hotelu a wellness.