Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.

Přeskočit na obsah
571 648 343 Dárkové poukazy Rezervace

Wellness centrum

Na chvíli vypnout potřebuje občas každý z nás a wellness je k tomu místo přímo stvořené. Přijeďte k nám do Beskyd načerpat novou energii a zapomeňte na každodenní starosti. Hoteloví hosté, kteří mají zakoupený některý z wellness pobytů mají neomezený vstup do wellness již v ceně. Ostatní návštěvníci, ať už hoteloví hosté nebo hosté bez ubytování si mohou vstup dokoupit. 

Máme otevřenou novou venkovní část wellness

 A s tím se pojí i pár změn pro Váš komfort. 

  • Nová otevírací doba Wellness
   Svůj den můžete začít relaxací, navštívit nás během dne nebo si dopřejte večerní odpočinek. Wellness je otevřeno denně od 10:00 hod. do 22:00 hod. Tato změna platí jak pro ubytované hosty, tak i pro veřejnost.

  • Saunové ceremoniály 
   Zažijte oživení díky našim saunovým ceremoniálům, které se konají od pondělí do čtvrtku od 18:00 do 20:00 hodin vždy v celou a od pátku do neděle od 16:00 do 21:00 hodin vždy v celou. Ať už preferujete relaxační saunové rituály nebo živější energické, přijdete si na své. Některé jsou obohaceny taky peelingem v parní sauně. Připojte se k nám a dopřejte svému tělu a mysli časovou oázu klidu a uvolnění.

  • Platíte pouze za čas strávený v areálu wellness
   Čas v šatnách nepočítáme. S instalací turniketů přichazí i nový režim počítání minut. Základní vstup je stále na 2 hodiny, následně se započítává každá další čtvrt hodina za 30 Kč až do maximální výše 800 Kč za celý den. 

  • Fresh Bar
   S přestěhováním do většího prostoru přichází i nový Fresh Bar, kde si můžete dopřát čerstvou kávu, domácí snacky a osvěžující smoothie.

 • Kreditové karty namísto permanentek
  Při dobití kreditu za 2 000 Kč a více na kreditovou kartu pro Vás platí sleva 15% ze základního ceníku vstupu do wellness centra a bazénu, 
  ale také na masáže a kosmetiku.

 • Bezplatná výměna prostěradla a osušky
  Během vaší návštěvy vám bezplatně vyměníme 1 ks prostěradla nebo osušky.

Kalendář saunových rituálů

 

Naši saunéři