Masáže & kosmetika

Wellness hotelu Horal nabízí možnost masáží, které jsou výborným prostředkem pro zmírnění stresů, unavený organismus či předcházení různým bolestem a křečím.
V nabídce máme kromě klasických masáží, také exotické masáže. Šikovné ruce naších masérů Vám tak pomůžou opět nabrat síly, přivodit duševní klid a zmírnit tak i bolesti všeho druhu.

 

Typ masáže Popis
Klasická masáž

Čím začít jako první? Samozřejmě touto klasikou, kterou zná jistě každý a věřím tomu, že ji i každý okusil na svém vlastním těle. Ať už celková nebo částečná Vám tato masáž přinese uvolnění svalů, zmírnění únavy, zrychlení krevního a lymfatického systému a podpoří regeneraci Vašeho těla. A co dodat? Víte co je to klasika? Jednoduše řečeno - je to staré, ale stále dobré. A proto stojí vždy za to tuto masáž absolvovat znovu a znovu…

Masáž lávovými kameny

Tato terapie teplem u nás ještě není tak známá, jak by si zasloužila, ale kdo ji jednou okusí, nedá na ni dopustit. Ne nadarmo se o ní říká, že je to masáž luxusní! O co vlastně jde? Provádí se masérské tahy s tím, že součástí masérovy dlaně jsou teplé lávové kameny. Toto spojení dokáže navodit hloubkové uvolnění a rozproudit energii do celého těla. Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost a dopřejte svému tělu načerpat tolik tepla, kolik jen bude chtít !

Thajská Masáž

Thajská masáž je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“. Termín, popisující umění thajské masáže obraznou formou, je „jógová masáž“.

Kokosová masáž

Chcete si příjemně odpočinout a zároveň udělat něco užitečného pro tělo ? Máte jedinečnou příležitost ! Při peelingu se pokožka celého těla zbavuje šupin, vrásek a odumřelých buněk. Dochází při něm za pomocí přírodní cukrové třtiny k intenzivnějšímu prokrvení a odvedení nečistot z kůže krevním systémem. Poté následuje jemné ošetření povrchu celého těla přírodním kokosovým olejem. Po této terapii se Vaše tělo bude cítit mladě, voňavě a svěže ! Prostě skvěle !

Medová masáž

Už tyto dvě slova člověka pohladí. Ale pozor, není to jen takové medové odpočívání ! Během masáže se používají kompresní masérské tahy, při nichž ve spojení s medem dochází k odstranění starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Vaše pokožka bude poté pročištěná, sametově hedvábná a medově voňavá ! Dopřejte svému tělu tuto relaxačně detoxikační kůru, vždyť léčivé vlastnosti medu znali a hojně využívali už i naši předkové !

Čokoládová masáž

Kdo by neměl rád čokoládu ! Občas po ní sáhne každý při stresu, vypětí…. I při této masáži dochází mimo jiné k uvolňování endorfinů a serotoninu – zdrojů dobré nálady ! A nejen to ! Čokoláda dále přináší kvalitní péči o pokožku celého těla, plnou vitamínů, minerálů, antioxidantů, zabraňuje stárnutí a výrazně ovlivňuje vzhled kůže. Ale dost už bylo teorie ! Přijďte se podívat jak to funguje v praxi !

Reflexní masáž chodidla

Do této masáže zatím není vkládána taková důvěra jakou by si zasloužila. Často zní otázka, zda to opravdu funguje. Funguje ! A už tisíce let, protože vychází z tradic čínské medicíny. Jak tato masáž probíhá ? Na plosce nohy se nacházejí reflexní body všech orgánů a při masírování těchto bodů dochází ke stimulaci vnitřních orgánů a ke zlepšení jejich funkce, případně k odstranění blokací. Celkově napomáhá regeneraci těla. Že jste to ještě nezkusili ? Máte jedinečnou příležitost !

Masáž hlavy

Bolívá Vás hlava či krční páteř ? Tak toto je pro Vás jedinečná masáž ! Při této terapii masér důkladně promasíruje svalstvo hrudní a krční páteře a speciálními hmaty uvolní pokožku na celé hlavě. Tímto se tyto oblasti silněji prokrví , uvolní a člověk nabývá pocit lehkosti. Na ramena si nakládáme své starosti, těžkosti… Přijďte je k nám odložit !

Peeling 
a jemná kokosová masáž 

Chcete si příjemně odpočinout a zárovevň udělat něco užitečného pro tělo ? Máte jedinečnou příležitost ! Při peelingu se pokožka celého těla zbavuje šupin, vrásek a odumřelých buněk. Dochází při něm za pomocí přírodní cukrové třtiny k intenzivnějšímu prokvení a odvedení nečistot z kůže krevním systémem. Poté následuje jemné ošetření povrchu celého těla přírodním kokosovým olejem. Po této terapii se Vaše tělo bude cítit mladě, voňavě a svěžě ! 

Breussova
masáž

Tato masáž je jemná, uvolňující a harmonizující. Masíruje se při ní přímo páteř, její vzpřimovače a povrchové svaly. Při masáži se používá třezalkový olej, který zvyšuje hluboké uvolnění svalů a příspívá k regeneraci meziobratlových plotének. Masáž je prováděna velmi pomalými a jemnými tahy. 

Exotická
masáž

V této masáži se pojí vůně exotického oleje a tepla. To znamená, že se používá olej exotické vůně a zároveň se masíruje nahřátými lávovými kameny. Kombinací tohoto a použitím dlouhých pomalých tahů se docílí uvolnění, navození klidu a harmonizace celého těla. 

Lymfatická masáž

Jde o zdraví velmi prospěšnou, jemnou masáž lymfatických cest, která napomáhá odtoku přebytečné vody a toxických látek celého těla. Tímto se podporuje imunitní systém, odstraňují se odtoky a člověk nabývá poci lehkosti a svěžesti. Tato masáž jako jedna z mála v sobě snoubí efekt zdravotní tak i efekt estetický ! 

Ceník masáží:

Druh masážeDélka masážeCena
Klasická masáž celková 60 minut 830 Kč
Klasická masáž částečná 30 minut 440 Kč
Klasická masáž - šíje 15 minut 170 Kč
Medová masáž 60 minut 660 Kč
Masáž hlavy 30 minut 330 Kč
Reflexní masáž chodidla 45 minut 490 Kč
Lávové kameny - celková masáž (záda, šíje a dolní končetiny) 60 minut 1150 Kč
Lávové kameny - částečná masáž (záda, šíje) 30 minut 570 Kč
Lávové kameny - částečná dekoltu, tváře (s aplikací růžového oleje pro regeneraci pleti) 30 minut 490 Kč
Exotická masáž 60 minut 980 Kč
Čokoládová masáž 60 minut 1300 Kč
Thajská masáž

60 minut

90 minut

1150 Kč

1650 Kč

Peeling celého těla + kokosová masáž 60 minut 830 Kč
Lymfatická masáž celková 120 minut 1470 Kč
Lymfatická masáž částečná (krk + nohy) 60 minut 830 Kč
Lymfatická masáž obličeje 30 minut 420 Kč
Breussova masáž (harmonizační masáž) 30 minut 420 Kč
Medový zábal obličeje 30 minut 330 Kč
Jemný peeling obličeje 30 minut 420 Kč
Exotická masáž obličeje 30 minut

         550Kč

Ceník kosmetického ošetření

DruhDélkaCena
Masáž obličeje 30 minut 320 Kč
Masáž obličeje, maska 45 minut 510 Kč
Celkové kosmetické ošetření 75 minut 720 Kč
Úprava obočí   85 Kč
Barvení obočí   100 Kč
Barvení řas   110 Kč
Ošetření očního okolí - Skeyndor 50 minut 570 Kč
Ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí 45 minut

540 Kč

Power C+ , intenzívní ošetření s „efektem světla“, silná kombinace antioxidantů 75 minut

780 Kč

*Novinka Anticeluitidní zábal 50 minut

1 100 Kč

 

Objednejte se na tel. čísle:

Recepce Wellness

tel: 571 620833
wellness@horalhotel.cz

Přijímáme stravenky FLEXI PASS
RELAX PASS
DÁRKOVÝ PASS
FOKUS PASS