Masáže & kosmetika

V hotelu Horal nabízíme široké spektrum masáží a kosmetických ošetření. 

Masáže jsou výborným prostředkem pro úlevu unaveného organismu, zmírňují stres a navíc předcházejí bolestem. Šikovné ruce naších masérek Vám tak pomůžou opět nabrat sílu a přivodit duševní klid. 

Ceník masáží 

Celkové masáže

Druh masážeDélka masážeCena
Klasická masáž  60 minut 970 Kč
Lymfatická masáž

60 minut
120 minut
880 Kč
1 560Kč
Čokoládová masáž 60 minut 1 380 Kč
Medová masáž 60 minut 700 Kč
Peeling s kokosovou masáží 60 minut 880 Kč
Masáž lávovými kameny 60 minut 1 220 Kč
Exotická masáž 60 minut 1 040 Kč

Částečné masáže

Druh masážeDélka masážeCena
Klasická masáž zad a šíje 30 minut 520 Kč
Klasická masáž šíje
15 minut 190 Kč
Lávové kameny- záda a šíje 30 minut 610 Kč
Klasická masáž hlavy 30 minut 390 Kč

Thajské a ajurvédské masáže

Druh masážeDélka masážeCena
Thajská masáž  
60 minut
90 minut
1 220 Kč
1 750 Kč
Ajurvédská masáž    45 minut
60 minut
90 minut
770 Kč
970 Kč
1 350Kč

Odborná terapie

Druh masážeDélka masážeCena
Breussova masáž
30 minut 450 Kč
Reflexní masáž chodidel 45 minut 570 Kč

Obličejové ošetření

DruhDélkaCena

Lávové kameny masáž dekoltu a tváře

30 minut 520 Kč
Lymfatická masáž obličeje     30 minut 450 Kč
Medový zábal obličeje 30 minut 350 Kč
Jemný peeling obličeje     30 minut 450 Kč
Exotická masáž obličeje    30 minut 580 Kč

Kosmetické ošetření

DruhDélkaCena

Kosmetické ošetření VÝŽIVA (povrchové čištění, aplikace séra, masáž, maska, krém, úprava obočí)

45 minut 690 Kč
Kosmetické ošetření INTENZIVNÍ HYDRATACE, LIFTING (povrchové čištění, čištění ultrazvukovou špachtlí,
sérum s kyselinou hyaluronovou nebo kolagenem, liftingová masáž, alginátová maska, krém, úprava obočí)
45 minut 820 Kč
Celkové kosmetické ošetření (povrchové a hloubkové čištění, aplikace séra, relaxační masáž, maska, krém, úprava obočí) 60 minut 960 Kč
Barvení obočí   120 Kč
Barvení řas   120 Kč

 

Popis procedur

Typ masáže Popis
Klasická masáž

Čím začít jako první? Samozřejmě touto klasikou, kterou zná jistě každý a věřím tomu, že ji i každý okusil na svém vlastním těle. Ať už celková nebo částečná Vám tato masáž přinese uvolnění svalů, zmírnění únavy, zrychlení krevního a lymfatického systému a podpoří regeneraci Vašeho těla. A co dodat? Víte co je to klasika? Jednoduše řečeno - je to staré, ale stále dobré. A proto stojí vždy za to tuto masáž absolvovat znovu a znovu…

Masáž lávovými kameny

Tato terapie teplem u nás ještě není tak známá, jak by si zasloužila, ale kdo ji jednou okusí, nedá na ni dopustit. Ne nadarmo se o ní říká, že je to masáž luxusní! O co vlastně jde? Provádí se masérské tahy s tím, že součástí masérovy dlaně jsou teplé lávové kameny. Toto spojení dokáže navodit hloubkové uvolnění a rozproudit energii do celého těla. Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost a dopřejte svému tělu načerpat tolik tepla, kolik jen bude chtít !

Thajská Masáž

Thajská masáž je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“. Termín, popisující umění thajské masáže obraznou formou, je „jógová masáž“.

Kokosová masáž

Chcete si příjemně odpočinout a zároveň udělat něco užitečného pro tělo ? Máte jedinečnou příležitost ! Při peelingu se pokožka celého těla zbavuje šupin, vrásek a odumřelých buněk. Dochází při něm za pomocí přírodní cukrové třtiny k intenzivnějšímu prokrvení a odvedení nečistot z kůže krevním systémem. Poté následuje jemné ošetření povrchu celého těla přírodním kokosovým olejem. Po této terapii se Vaše tělo bude cítit mladě, voňavě a svěže ! Prostě skvěle !

Medová masáž

Už tyto dvě slova člověka pohladí. Ale pozor, není to jen takové medové odpočívání ! Během masáže se používají kompresní masérské tahy, při nichž ve spojení s medem dochází k odstranění starých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Vaše pokožka bude poté pročištěná, sametově hedvábná a medově voňavá ! Dopřejte svému tělu tuto relaxačně detoxikační kůru, vždyť léčivé vlastnosti medu znali a hojně využívali už i naši předkové !

Čokoládová masáž

Kdo by neměl rád čokoládu ! Občas po ní sáhne každý při stresu, vypětí…. I při této masáži dochází mimo jiné k uvolňování endorfinů a serotoninu – zdrojů dobré nálady ! A nejen to ! Čokoláda dále přináší kvalitní péči o pokožku celého těla, plnou vitamínů, minerálů, antioxidantů, zabraňuje stárnutí a výrazně ovlivňuje vzhled kůže. Ale dost už bylo teorie ! Přijďte se podívat jak to funguje v praxi !

Reflexní masáž chodidla

Do této masáže zatím není vkládána taková důvěra jakou by si zasloužila. Často zní otázka, zda to opravdu funguje. Funguje ! A už tisíce let, protože vychází z tradic čínské medicíny. Jak tato masáž probíhá ? Na plosce nohy se nacházejí reflexní body všech orgánů a při masírování těchto bodů dochází ke stimulaci vnitřních orgánů a ke zlepšení jejich funkce, případně k odstranění blokací. Celkově napomáhá regeneraci těla. Že jste to ještě nezkusili ? Máte jedinečnou příležitost !

Masáž hlavy

Bolívá Vás hlava či krční páteř ? Tak toto je pro Vás jedinečná masáž ! Při této terapii masér důkladně promasíruje svalstvo hrudní a krční páteře a speciálními hmaty uvolní pokožku na celé hlavě. Tímto se tyto oblasti silněji prokrví , uvolní a člověk nabývá pocit lehkosti. Na ramena si nakládáme své starosti, těžkosti… Přijďte je k nám odložit !

Peeling 
a jemná kokosová masáž 

Chcete si příjemně odpočinout a zárovevň udělat něco užitečného pro tělo ? Máte jedinečnou příležitost ! Při peelingu se pokožka celého těla zbavuje šupin, vrásek a odumřelých buněk. Dochází při něm za pomocí přírodní cukrové třtiny k intenzivnějšímu prokvení a odvedení nečistot z kůže krevním systémem. Poté následuje jemné ošetření povrchu celého těla přírodním kokosovým olejem. Po této terapii se Vaše tělo bude cítit mladě, voňavě a svěžě ! 

Breussova
masáž

Tato masáž je jemná, uvolňující a harmonizující. Masíruje se při ní přímo páteř, její vzpřimovače a povrchové svaly. Při masáži se používá třezalkový olej, který zvyšuje hluboké uvolnění svalů a příspívá k regeneraci meziobratlových plotének. Masáž je prováděna velmi pomalými a jemnými tahy. 

Exotická
masáž

V této masáži se pojí vůně exotického oleje a tepla. To znamená, že se používá olej exotické vůně a zároveň se masíruje nahřátými lávovými kameny. Kombinací tohoto a použitím dlouhých pomalých tahů se docílí uvolnění, navození klidu a harmonizace celého těla. 

Lymfatická masáž

Jde o zdraví velmi prospěšnou, jemnou masáž lymfatických cest, která napomáhá odtoku přebytečné vody a toxických látek celého těla. Tímto se podporuje imunitní systém, odstraňují se odtoky a člověk nabývá poci lehkosti a svěžesti. Tato masáž jako jedna z mála v sobě snoubí efekt zdravotní tak i efekt estetický ! 

 

 

Kontakt

Recepce Wellness

tel: 571 620 833
wellness@horalhotel.cz

Přijímáme stravenky FLEXI PASS
RELAX PASS
DÁRKOVÝ PASS
FOKUS PASS