Masáže & kosmetika

V hotelu Horal nabízíme široké spektrum masáží a kosmetických ošetření. 

Masáže jsou výborným prostředkem pro úlevu unaveného organismu, zmírňují stres a navíc předcházejí bolestem. Šikovné ruce naších masérek Vám tak pomůžou opět nabrat sílu a přivodit duševní klid. 

 

Ceník masáží

Druh masážeDélka masážeCena
Klasická masáž celková 60 minut 1 240 Kč
Klasická masáž částečná
30 minut
650 Kč
Masáž hlavy a šíje     30 minut 650 Kč
Klasická masáž šíje  15 minut 390 Kč
Reflexní masáž chodidel 45 minut 930 Kč
Lávové kameny- záda a šíje 30 minut 650 Kč
Masáž lávovými kameny    60 minut 1 240 Kč
Peeling s kokosovou masáží 60 minut 1 450 Kč
Lymfatická masáž 60 minut
120 minut
1 240 Kč
2 450 Kč
Lymfatická masáž obličeje     30 minut 650 Kč
Breussova masáž 30 minut 650 Kč
Exotická masáž                                        60 minut 1 240Kč
Ajurvédská masáž    45 minut
60 minut
90 minut
980 Kč
1 350Kč
1 970Kč

Kosmetické ošetření

DruhDélkaCena

Kosmetické ošetření HYDRATACE- VÝŽIVA (čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikace séra, masáž, maska, krém, úprava obočí)

60 minut 1090Kč
Masáž obličeje a dekoltu (crystal technik, klasická relaxační masáž, krém) 45 minut 1200Kč

Perfect age- protivrásková péče (povrchové čištění, čištění ultrazvukovou špachtlí, peeling, úprava obočí, SOMI AKTIVACE krystalovou technikou, masáž, zapracování sér, maska dle typu pleti, péče obličeje, krku, dekoltu, očního okolí a rtů) PHYRIS – profesionální hydroaktivní pěstící kosmetika

90 minut 2290Kč

SEE CHANGE Mořské kmenové buňky (povrchové čištění, čištění ultrazvukovou špachtlí, peeling, tonizace, úprava obočí, aktivace CRYSTAL TECHNIK, masáž tyčinkami, koncentrát V Contur, maska, oční maska, masáž, péče o obličej, krk, dekolt, oční okolí, rty) PHYRIS – profesionální hydroaktivní pěstící kosmetika

90 minut 2290Kč

Úprava a barvení obočí hennou

45 minut 960Kč

Úprava obočí laminací

90 minut 1450Kč
Barvení obočí 15 minut 180Kč
Barvení řas 15 minut 180Kč

 

Popis procedur

Typ masáže Popis
Klasická masáž

Čím začít jako první? Samozřejmě touto klasikou, kterou zná jistě každý a věřím tomu, že ji i každý okusil na svém vlastním těle. Ať už celková nebo částečná Vám tato masáž přinese uvolnění svalů, zmírnění únavy, zrychlení krevního a lymfatického systému a podpoří regeneraci Vašeho těla. A co dodat? Víte co je to klasika? Jednoduše řečeno - je to staré, ale stále dobré. A proto stojí vždy za to tuto masáž absolvovat znovu a znovu…

Masáž lávovými kameny

Tato terapie teplem u nás ještě není tak známá, jak by si zasloužila, ale kdo ji jednou okusí, nedá na ni dopustit. Ne nadarmo se o ní říká, že je to masáž luxusní! O co vlastně jde? Provádí se masérské tahy s tím, že součástí masérovy dlaně jsou teplé lávové kameny. Toto spojení dokáže navodit hloubkové uvolnění a rozproudit energii do celého těla. Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost a dopřejte svému tělu načerpat tolik tepla, kolik jen bude chtít !

Reflexní masáž chodidla

Do této masáže zatím není vkládána taková důvěra jakou by si zasloužila. Často zní otázka, zda to opravdu funguje. Funguje ! A už tisíce let, protože vychází z tradic čínské medicíny. Jak tato masáž probíhá ? Na plosce nohy se nacházejí reflexní body všech orgánů a při masírování těchto bodů dochází ke stimulaci vnitřních orgánů a ke zlepšení jejich funkce, případně k odstranění blokací. Celkově napomáhá regeneraci těla. Že jste to ještě nezkusili ? Máte jedinečnou příležitost !

Masáž hlavy

Bolívá Vás hlava či krční páteř ? Tak toto je pro Vás jedinečná masáž ! Při této terapii masér důkladně promasíruje svalstvo hrudní a krční páteře a speciálními hmaty uvolní pokožku na celé hlavě. Tímto se tyto oblasti silněji prokrví , uvolní a člověk nabývá pocit lehkosti. Na ramena si nakládáme své starosti, těžkosti… Přijďte je k nám odložit !

Peeling 
a jemná kokosová masáž 

Chcete si příjemně odpočinout a zárovevň udělat něco užitečného pro tělo ? Máte jedinečnou příležitost ! Při peelingu se pokožka celého těla zbavuje šupin, vrásek a odumřelých buněk. Dochází při něm za pomocí přírodní cukrové třtiny k intenzivnějšímu prokvení a odvedení nečistot z kůže krevním systémem. Poté následuje jemné ošetření povrchu celého těla přírodním kokosovým olejem. Po této terapii se Vaše tělo bude cítit mladě, voňavě a svěžě ! 

Breussova
masáž

Tato masáž je jemná, uvolňující a harmonizující. Masíruje se při ní přímo páteř, její vzpřimovače a povrchové svaly. Při masáži se používá třezalkový olej, který zvyšuje hluboké uvolnění svalů a příspívá k regeneraci meziobratlových plotének. Masáž je prováděna velmi pomalými a jemnými tahy. 

Exotická
masáž

V této masáži se pojí vůně exotického oleje a tepla. To znamená, že se používá olej exotické vůně a zároveň se masíruje nahřátými lávovými kameny. Kombinací tohoto a použitím dlouhých pomalých tahů se docílí uvolnění, navození klidu a harmonizace celého těla. 

Lymfatická masáž

Jde o zdraví velmi prospěšnou, jemnou masáž lymfatických cest, která napomáhá odtoku přebytečné vody a toxických látek celého těla. Tímto se podporuje imunitní systém, odstraňují se odtoky a člověk nabývá poci lehkosti a svěžesti. Tato masáž jako jedna z mála v sobě snoubí efekt zdravotní tak i efekt estetický ! 

 

 

Kontakt

Recepce Wellness

tel: 571 620 833
wellness@horalhotel.cz

Přijímáme stravenky FLEXI PASS
RELAX PASS
DÁRKOVÝ PASS
FOKUS PASS