Covid-19

Vstup do provozoven služeb je umožněn pouze osobám očkovaným a osobám, které prodělaly onemocnění COVID-19 před méně než 180 dny, ale uběhla u nich doba izolace.

Negativním výsledkem RT-PCR testu se mohou prokázat předem specifikované skupiny, které mají výjimku (např. neočkovaní lidé na služební cestě nebo jedoucí za lékařem, osoby mladší 18 let, osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů nechat očkovat, osoby, které jsou v procesu očkování, tzn. neuplynula doba 14 dnů od poslední dávky obdržené vakcíny apod).

Po splnění podmínek se můžete ubytovat maximálně na 7 dní. Pokud chcete svůj pobyt prodloužit, musíte znovu splnit některou z výše uvedených podmínek.

V ubytovacích zařízeních je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94 % (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Odložit jej můžete při konzumaci v restauraci či při masáži a jiných prostorách wellness viz výše. Při ubytování dodržujte zvýšená hygienická pravidla.

PŘESNÉ ZNĚNÍ PRAVIDEL DLE COVID PORTÁLU

Pokud budete nuceni zrušit rezervaci pobytu z důvodu prokazatelně nařízené karantény nebo onemocnění COVID-19, o uhrazenou zálohu pobytu nepřijdete. Nebudeme na ni uplatňovat storno podmínky, ale umožníme vám vyčerpat tuto částku v jiném termínu.