zvýhodněné pobyty v Beskydech

 

Přemýšlíte, jaký dárek věnovat svým nejbližším? Darujte jim dárkový poukaz na jakýkoliv pobytový balíček z naší nabídky.

Dle Vašich požadavků jsme schopni vystavit dárkový poukaz s věnováním, s termínem i bez termínu pobytu.

Nabízíme širokou škálu zvýhodněných pobytů, ať už pobytového či relaxačního rázu. Zde je naše současná nabídka zvýhodněných pobytů.

 

 

Nabídka zvýhodněných pobytů

Aktivní pobyt pro seniory(55+)
Cena již od 3 990 Kč/os. Umět spojit aktivní život s relaxací je důležité v každém věku. Připravili jsme pro Vás zajímavý seniorský pobyt, při kterém se nudit zaručeně nebudete. 

 

Cena již od 4 390 Kč/os. Čeká Vás aktivní dovolená s mnoha možnostmi vyžití, časově neomezenými návštěvami hotelového wellness centra a relaxačního bazénu, masáží a zapůjčením zahradních her a horského kola na celý den.

Relaxační neděle v Beskydech
Cena již od 1 290 Kč/os. Wellness hotel Horal Vám nabízí celoročně zvýhodněný jednodenní pobyt vycházející vstříc návštěvníkům, kteří si chtějí odpočinout od každodenních starostí a načerpat síly v samém srdci Beskyd! 

Wellness pobyt v Beskydech
Cena již od 2 750 Kč/os. V ceně pobytu je ubytování, snídaně formou bohatého rautu, večeře o třech chodech.Relaxujte a nechte se hýčkat ve wellness centru a relaxačním bazénu, kde můžete využít hned několik procedur.

Wellness pobyt se zážitkem v Pivních lázních
Cena již od 3 010,- CZK / osoba.
Spojili jsme pro Vás dva zážitky v jednom pobytu. Jeden den můžete strávit v kádi plné černého piva, která nejen uvolní Vaše dutiny, sliznice a svalové napětí, ale uvolní  i Vaši mysl.

Zvýhodněné pobyty pro školení
Cena již od 1 610,- CZK / osoba. Celoročně zvýhodněný pobyt pro školení obsahuje ubytování s plnou penzí, vstup do wellness centra, relaxačního bazénu a fitness,  zajištění školicí místnosti, včetně technického vybavení a coffeebreaku.

 

Silvestrovský pobyt v Beskydech 
Cena již od 5 802,- CZK / osoba. Užijte si letošní Silvestr jinak, netradičně ! Zveme Vás na neopakovatelný silvestrovský zážítek ve Wellness hotelu Horal**** v Rožnov pod Radhoštěm. 

 

Nahoru