Restaurace

V příjemném prostředí restaurace je připraveno 100 míst pro pořádání svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů. Bohatá snídaně formou bufetu společně s příjemným posezením v prosklené restauraci Vám zpříjemní začátek Vašeho dne. Nabízíme Vám velké množství jídel domácí a zahraniční kuchyně včetně krajových specialit.

 

 

Možnosti hotelové restaurace:

  •             Pořádání rodinných, firemních akcí
  •             Kapacita restaurace až 100 míst
  •             Bohatá nabídka jídel z domácí či zahraniční kuchyně
  •             Pravidelné taneční večery 

 

 

Od pondělí do pátku podáváme polední menu s výběrem ze 4 druhů jídel. V hotelové vinotéce najdete více než 40 druhů kvalitních tuzemských i zahraničních vín. Pátky jsou obohaceny tanečními večery s živou hudbou. V letních měsících je v provozu terasa s kapacitou 60 míst. Pro nejmenší hosty je k dispozici dětské hřiště a dětský koutek.

 Na základě vašich požadavků zajistíme živou hudbu, cimbálovou muziku, květinovou výzdobu, ohňostroj, módní přehlídku, degustaci vín, cukrářské speciality, zhotovení svatebních fotografií a CD.

 

 OTEVÍRACÍ DOBA:

 

PO - ČT 7.00 - 23.00 hod.
PÁ - SO 7.00 - 24.00 hod.
NE 7.00 - 22.00 hod.

 

DOBA PRO OBJEDNÁNÍ JÍDEL:

 

PO - SO 21.30 hod.
NE 21.00 hod.

 

REZERVACE :

 

 

Rezervace stolů tel: 571 648 343
Přijímáme stravenky TICKET RESTAURANT
GASTRO PASS
CHÉQUE DÉJEUNER

 

 Host má právo na řešení spotřebitelských sporů prostřednictvím České obchodní inspekce.

PROVOZOVATELÉ RESTAURACÍ: 

1.       Host má právo podat návrh na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je: 

Česká obchodní inspekce 

Ústřední inspektorát - oddělení ADR 

Štěpánská 15 

120 00 Praha 2 

Email: adr@coi.cz

Web: https://adr.coi.cz

 

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.

 

Nahoru